Komunikacja Autobusowa Mahe Seszele

Komunikacja Autobusowa Mahe Seszele – Roadtrip through the West Coast Road on Mahe – Objeżdżamy wyspę Mahe ze stolicy Seszeli Wiktorii komunikacją autobusową. W zasadzie na jednym kierunku bez względu na odległość koszt biletu to 7 Rupii czyli 0,5 USD lub 2 zł lub 46 centów płacąc walutą eurokołchozu.

Komunikacja Autobusowa Mahe Seszele
Komunikacja Autobusowa Mahe Seszele

 Na krótkim wideo kilka ujęć z różnych miejsc, które mają wspólną cechę, są cholernie wąskie i kręte czyli niebezpieczne, jakimś cudem to wszystko się klei. Albo mają tak wprawnych kierowców których żywiołem są takie trasy albo szczęście ich nie opuszcza. Pomódl się i ruszaj na wyprawę po wyspie za pół dolara, nic na tej wyspie nie jest już tak tanie, tanie są tylko bilety komunikacji. Śmigasz krętymi drogami w poprzek wyspy Mahe, takimi które ledwo mieszczą dwa małe auta, kiedy jest to autobus po prostu cofają się do najbliższego prywatnego zjazdu lub szukają pobocza którego w górach jak na lekarstwo.

Typowa droga na Mahe zwaną szumnie arterią międzymiastową
Typowa droga na Mahe zwaną szumnie arterią międzymiastową

 Ekstremalna jazda po górach przypominająca obrazki z Nepalu, tylko krajobraz nieco bardziej zielony. Nieco innymi są doznania z objazdu wzdłuż wybrzeża Seszelskiej Mahe. Tutaj w zasadzie jedzie się drogą o szerokości przypominającej lokalne wiejskie europejskie drogi. Przy górskich to rzeczywiście autostrada pomimo, że kręta i pomimo pewności i zachowania kierowców autobusów.   

[ngg src=”galleries” ids=”28″ display=”basic_slideshow”] 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *